Opiekun kursuAdam Kamecki-Lach
TypKurs online
DataGru 1, 2019
Zapisani studenci118
Certifikat80% poprawnych odpowiedzi
(2 ratings)
CenaDarmowy
Dołącz teraz!Book Now

Kurs 1:  „ABC wolontariatu”

Nigdy jeszcze nie pracowałaś/eś w wolontariacie? Świetnie trafiłaś/eś! Ten kurs pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie czym jest wolontariat i czy wolontariat na pewno jest dla Ciebie? Czy odnajdziesz się w pomaganiu, czy pozwolisz porwać się wolontaryjnej przygodzie?

Zapoznaj się z 4 krótkimi lekcjami.

A potem sprawdź, co nowego udało Ci się dowiedzieć i zapamiętać?

Jeśli końcowy test zdasz z odpowiednią liczbą punktów, pierwszy krok w wolontariacie masz już za sobą. Otrzymasz także zaświadczenie o ukończeniu kursu.

W razie niepowodzenia na teście, nie przejmuj się i nie poddawaj. Po prostu musisz jeszcze raz dokładnie zapoznać się z całym materiałem. Na pewno za drugim razem pójdzie lepiej. Masz do dyspozycji aż 3 podejścia do testu. Powodzenia!

Gotowy? Gotowa?

Zatem ruszamy!

 

W przygotowaniu kursu „ABC wolontariatu”  skorzystaliśmy z własnych materiałów, a także bezpłatnych publikacji w bibliotece wolontariatu, m.in. „Vademecum wolontariusza” oraz portalu Ngo.pl.

 

Ściągnij wersję prezentacji dla osób niewidomych i słabo widzących – gdzie znajdziesz opis wszystkich slajdów w pliku Word (prosimy o chwilę cierpliwości, nasi wolontariusze właśnie ją przygotowują )

Section 1Moduł 1: Wstęp do wolontariatu
Lecture 1Lekcja 1: Wolontariusz, czyli kto?
Lecture 2Lekcja 2: Komu potrzebni są wolontariusze?
Lecture 3Lekcja 3: Kwestie formalne wolontariatu
Lecture 4Lekcja 4: Podsumowanie kursu
Test końcowy